Gmina Dziwnów – Karawana Kultury w Międzywodziu

   Już mamy stałą scenę w Międzywodziu. Jeszcze dużo pracy czeka na organizatorów (jak to zadaszenie, drewniany podest przed sceną dla zespołów tanecznych, zaplecze), ale najważniejsze jest to, że pojawiła się możliwość organizacji imprez dla mieszkańców i gości wioski.
   Wszyscy pamiętają koncert uczestników Karawany Kultury sprzed 10 lat w Międzywodziu, teraz zaczynamy od nowa bardziej intensywnie. W planach gminy i sołtysa – zaprosić na tę scenę grupy dzieci i młodzieży przebywających w Międzywodziu podczas wakacji na zorganizowanych przez różnego rodzaju instytucjach zielonych szkołach, koloniach, warsztatach. Tu mamy na myśli wykorzystanie sceny w każdy możliwy sposób dla pokazów tańca, zumby, gimnastyki, karate w ciągu tygodnia, żeby coś się działo nie tylko w weekendy.
  22.06 (piątek) w parku przy ul. Wojska Polskiego odbędzie się koncert uczestników Karawany Kultury (międzynarodowy festiwal). Wstęp wolny.
   Wystąpi zespół instrumentów ludowych Dominanta składa się z nauczycieli Dziecięcej Szkoły Sztuki miasta Swietłahorsk, obwód Homelski, Białoruś
Solistka -Tatsiana Rybinskaya
Kierownik artystyczny – Ala Yerashenka
   Bliżej poznać zespół można już teraz na youtube
   Więcej o Karawanie Kultury na naszej stronie w kategorii Blog https://www.benefis.org.pl

www.ikamien.pl

www.dziwnow.pl

www.infoludek.pl

www.tu.swinoujscie.pl

www.echokamienia.pl

www.nadmorzem.pl

Posted on 20.06.2018 in Bez kategorii

Share the Story

About the Author

Back to Top