Projekty

Kto pomoże Ci w realizacji pomysłów?

POZNAJ TEAM

IRINA LEBEDINSKAYA

Fundator, Koordynator Projektów

WIĘCEJ

IRINA LEBEDINSKAYA

ROBERT ZIĘBA

Dyrektor Artystyczny

WIĘCEJ

ROBERT ZIĘBA

LESZEK RODZIEWICZ

Przywódca Edukacyjny

WIĘCEJ

LESZEK RODZIEWICZ

Pośród naszych partnerów

ClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClientClient

     Wieloletnie wsparcie przez władze lokalne międzynarodowego projektu wymiany kulturowej KARAWANA KULTURY daje uczestnikom i mieszkańcom powiatu Kamieńskiego nowe możliwości. Niekiedy odbywające się wyłącznie latem koncerty zajęły miejsce w kalendarzu imprez cyklicznych: Lato Artystyczne, Dożynki, Koncerty Bożenarodzeniowe i WOŚP chętnie zapraszają uczestników. Witaliśmy gości z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Uzbekistanu, Azerbejdżanu, Estonii, Łotwy, Litwy, Malezji, Bangladesz, Indonezji, Południowej Afryki, Czech, Niemiec, Polski, Francji, Grecji, Włoch, Irlandii, Holandii, Malty, Portugalii, Izraela i innych państw i republik autonomicznych.

         Głównym przeznaczeniem Fundacji Benefis jest popularyzacja, wspieranie oraz podejmowanie działań pożytku publicznego na rzecz rozwoju kultury, sztuki, oświaty i sportu w kraju i za granicą oraz ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, dbanie o rozwój intelektualny i fizyczny społeczeństwa; rozwój turystyki, przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej mieszkańców; socjalizacja osób niepełnosprawnych.​

 

Co mówią nasi patroni i partnerzy?

 • Najważniejsze to ludzie. To ludzie tworzą kulturę. Poświęcamy temu cały swój czas wolny. Bez ludzi te wspaniałe nowoczesne domy kultury, sceny, biblioteki, muzea są tylko pustą przestrzenią. Wspomnienia, które dają nam spotkania z uczestnikami festiwali, długo pozostają w naszej pamięci, trzymamy je w naszych sercach.

  — Burmistrz Wolina, Eugeniusz Jasiewicz —
 • Kultura słowiańska prezentowana jest podczas imprez i spotkań różnych grup społecznych – nie są to wyłącznie ludzie sztuki bądź sportu lub pracownicy muzealni. To są ludzie starsi i młodsi, mieszkańcy i goście, Polacy i obcokrajowcy, pracujący i emeryci, strażacy, nauczyciele, żeglarzy, rolnicy i inni. Uczestnictwo w tych imprezach (również jak bycie obserwatorem, widzem) daje poczucie zjednoczonej Europy – Świata bez uprzedzeń, niweluje co nas dzieli, naświetla wszystko, co nas łączy.

  — Ewa Grzybowska —
 • My – ludzie jednej planety, i bez względu na narodowość, wiek, zawód, przekonania polityczne i religijne, wszyscy chcą szczęścia, wiary w przyszłość, zdrowia, wzajemnego zrozumienia, ciepła i szczerości. Nie ma nic bardziej wartościowego niż wszechstronna komunikacja i integracja, a ja jestem bardzo szczęśliwy, że na mojej ziemi taki dialog odbywa się w języku sztuki – uniwersalny języku rozumianym przez wszystkich.

  — Burmistrz Golczewa, Andrzej Danieluk —
 • Za każdym razem ponownie podkreślam znaczenie takich projektów łączących różne formy sztuki i zainteresowań: folklor, muzyka klasyczna i rozrywkowa, rzemiosła, dziedzictwo historyczne.

  — Burmistrz Kamienia Pomorskiego, Stanisław Kuryłło —
 • Uwielbiam działać z ludźmi i dla nich, uwielbiam, gdy razem z nimi można zrobić coś ciekawego. Karawana Kultury zawsze jest mile widziana w Golczewie, ponieważ daje nam włąśnie taką możliwość.

  — Prezez Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, Teresa Waszczenko —

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.

— Oto niektóre podziękowania i publikacje —

 • Publikacje

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się z nami

 

 

Od pomysłu do sukcesu

Mieć pomysł to nie sztuka. Co zrobić aby go realizować? Od czego zacząć i co dalej?

 

Nasza oferta:
 • Projekty – pomysły i realizacja
 • Logistyka imprez
 • Public relations (PR)
 • Kontakty międzynarodowe

Od pomysłu do premiery

W drodze realizacji pomysłu będzie Ci potrzebna dobra wizualizacja. Gdzie to przedstawisz? Na wizytówkach, portfolio, stronie internetowej, kampanii reklamowej.

Nasza oferta:
 • Image
 • Design
 • Wystawienie przedstawień artystycznych
 • Fotografia – portfolio, reportaże, biznes

Od pomysłu do realizacji

Twój pomysł został zatwierdzony. Czas na realizacje. Jak to wszystko ogarnąć, aby sytuacja nie wymknęła się całkowicie spod kontroli?

Nasza oferta:
 • Efektywne zarządzanie
 • Koordynacja
 • Rozwój
 • Nowe cele

Chodzą Ci po głowie pomysły i pytania?

Skontaktuj się z nami
Back to Top