Online wystawa Wiosna

Witajcie Wiosnę z Online Międzynarodową Wystawą “Dzieci Malują Wiosnę” 2024!
.
Dziś, 21 marca, w pierwszy dzień wiosny, z radością przedstawiamy naszą wirtualną galerię: Online Międzynarodowa Wystawa “Dzieci Malują Wiosnę” 2024!
Na tej kolorowej wystawie 273 młodych artystów z 16 krajów (Albania, Białoruś, Bułgaria, Cypr, Dania, Finlandia, Izrael, Kazachstan, Mołdawia, Polska, Chiny, Republika Południowej Afryki, Trynidad i Tobago, Wielka Brytania, Ukraina, Uzbekistan) przedstawili swoją kreatywność na płótnie i papierze, uwieczniając czarującą esencję pory roku w swoich unikalnych i żywych dziełach sztuki.
.
Co Możesz Zobaczyć:
Kwitnące Piękno: Zobacz pola kwiatów pełne kolorów, kolorową magię wiosny.
Radosne Sceny: Usłysz śmiech dzieci bawiących się pod delikatnymi promieniami wiosennego słońca uroczych obrazów i rysunków.
Cuda Natury: Popatrz na świat natury oczami naszych najmłodszych twórców, tyle tu wszystkiego – od trzepoczących motyli po skaczące króliki.
.
Różnorodność:
Od śmiałych pociągnięć pędzla po delikatne szkice ołówkiem, Online Międzynarodowa Wystawa “Dzieci Malują Wiosnę” 2024 prezentuje różnorodność stylów i interpretacji. Każde dzieło opowiada unikalną historię, dając wgląd w wyobraźnię i kreatywność naszych młodych artystów.
.
Dołącz Do Nas:
Zapraszamy rodziców, nauczycieli, miłośników sztuki i wszystkich, którzy kochają wiosnę, do odwiedzenia naszej wirtualnej wystawy. Pozwól, by te dzieła sztuki przeniosły Cię do świata pełnego radości, piękna i cudów tej pory roku.
.
Data: od 21 marca
Lokalizacja: ONLINE
Wstęp: Bezpłatny dla Wszystkich
.
Wraz z obchodami nadejścia wiosny, chcemy również celebrować nieograniczoną kreatywność i talent naszych dzieci. Zatrzymaj się na chwilę, by docenić proste radości i piękno uchwycone w ich dziełach, więc
weź filiżankę herbaty, usiądź wygodnie w swoim ulubionym miejscu i zanurz się w magii prac Online Międzynarodowej Wystawy “Dzieci Malują Wiosnę” 2024. Niech ta artystyczność rozjaśni Twój dzień i zainspiruje Cię, by patrzeć na świat oczami dziecka.
.
Odwiedź Wystawę TUTAJ
Świętujmy kolorową wiosnę razem!

Posted on 21.03.2024 in Bez kategorii

Share the Story

About the Author

Back to Top