Konkurs i koncerty marcowe Karawany Kultury

karawana kultury amber stars malezja

Po edycji MUZYCZNE WYSPY (MUSIC ISLANDS OPEN) Międzynarodowego Projektu wymiany kulturowej KARAWANA KULTURY minął niecały miesiąc a Organizatorzy w imieniu uczestników już zapraszają na koncert marcowej edycji – festiwal AMBER STARS.

Przesłuchania konkursowe w formie koncertu otwartego dla publiczności odbędą się 24 marca 2018 r (sobota) w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Około 200 uczestników z Rosji, Buriacji, Chakasji, Malty, Malezji, Niemiec i Polski dadzą z siebie wszystko walcząc o Grand Prix w nominacjach: muzyka instrumentalna, zespoły śpiewacze, chóry, folklor, wokal estradowy i ludowy, sztuki plastyczne, taniec ludowy i współczesny oraz zumba. W tej edycji pokażą się uczestnicy w różnych kategoriach wiekowych od lat 3 do 70 lat.

Liczna reprezentacja Polski z miast: Międzyzdroje, Świnoujście, Świerzno, Domysłów, Szczecin, Stargard, Pyrzyce, Dziwnów, Kamień Pomorski, Wolin.

Następnego dnia – 25 marca (niedziela) – w Dworku Wolińskim odbędzie się WIOSENNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY, w którym zobaczymy uczestników spoza granicy z nieco innym programem. Tego dnia nie zabraknie uczestników z Polski – zaśpiewa chór Julin z Wolina.

 

Zapraszamy na koncerty Karawany Kultury, wstęp wolny.

24 marca (sobota) w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach:

13:30 otwarcie festiwalu; I część konkursu – muzyka instrumentalna, zespoły śpiewacze, chóry

15:30 II część konkursu – wokal solo/duety/trio, taniec solo/duety/trio i grupy, zumba

18:15 Gala i wręczenie nagród

25 marca (niedziela) w Dworku Wolińskim:

13:00 Wiosenny Koncert dla Całej Rodziny – chóry, wokal ludowy i estradowy, folklor, muzyka instrumentalna.

www.pomorski24.com

www.tu.swinoujscie.pl

www.infoludek.pl

www.kamienskie.info

www.echokamienia.pl

Posted on 21.03.2018 in Bez kategorii

Share the Story

About the Author

Back to Top